![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhLQ_hsRfhLAJ1sQB7E6b7jrWpMK7PokAGXR6nuAU_n0il-AnGjnMZbrXIIoUrMFVydJynM1MCXn3pRo47aFaGi7GN83PU1pfLzuUOZvZW7xQno40Yh5yV2HCh_5l5GpGoXlGLQt1Xz0Jk/s320/turkey+leg.jpg)
Turkey leg: 3 sticks Ok, my uncle ate most of it, I'm not a fan but at least had a bite :) $6 Purchased at a place that is between the Agriculture Building & Horse Pavilion.
45 different food items 'on a stick,' 5 ladies with a plan, consume all 45 items on a stick within 11 short days. Can it be done? How much will this cost us? How much weight will we gain?? No money to win, no prizes, nothing to gain (except maybe a few extra lbs!) We each have 9 different items that we are going to eat during the course of the fair. Stay Tuned! Should be FUN!
No comments:
Post a Comment